Область пошуку:
Статті компаній

На всі випадки життя: 5 переваг зварювального обладнання Дніпро-М Дніпро

06.11.2017
Дніпро-М - виробник зварювального обладнання, яке активно використовується на будівельних майданчиках, в виробничих цехах, автомайстерень і навіть в побуті.
З його допомогою можна виконувати наступні види робіт:
створення вузлів комунікацій - з'єднання металевих і пластикових елементів водо- і газопроводів;
усунення тріщин і інших поломок автозапчастин - відновлення цілісності деталей за допомогою використання спеціальних насадок, хомутів;
монтаж арматурних каркасів - в'язка арматурних елементів з допомогою дроту і електродних стрижнів;
творчість - художня зварювання декоративних прикрас.
Купити зварювальне обладнання Дніпро-М можна на сайті. Тут представлений весь існуючий на сьогоднішній день асортиментний ряд зварювальних апаратів від українського виробника. Чому варто віддати перевагу продукції цього бренду?
Універсальність. Дніпро-М виробляє зварювальні апарати двох типів - інверторні і напівавтоматичні. Принцип функціонування перших - робота на основі спеціальних стрижнів-електродів, друге - дроту і газу. Зварювальні інвертори компактні, але менш зручні у використанні: їх ККД знижується за рахунок необхідності частої заміни електродних стрижнів і подальшої зачистки швів. Апарати-напівавтомат дають результати, які не вимагають проведення будь-яких додаткових маніпуляцій.
Надійність. Зварювальні апарати Дніпро-М в процесі виробництва в обов'язковому порядку проходять процедуру сертифікації якості, завдяки чому служать довго і рідко піддаються поломок. Використання їх виключно за призначенням і дотримання рекомендацій інструкції по експлуатації здатне продовжити життя якісного пристрою на довгі роки.
Гнучкість цін. Вартість апаратів варіюється в залежності від типу, потужності, максимальної допустимої сили струму, граничних розмірів електродів і наявності додаткових функцій. Дніпро-М пропонує увазі споживачів бюджетне зварювальне обладнання САБ-250Н, САБ-258Н і дороге - MIG / MMA 195, MIG / MMA 210.
Зручність у використанні. «Дніпро-М - це інструменти для людей»: свідчить кредо компанії. Саме тому зварювальні інвертори і напівавтомати від цього бренду відрізняються простотою і доступністю застосування. Детальні рекомендації та вимоги до робочих процесів викладені в інструкціях з експлуатації пристроїв.
Енергоефективність. Дніпро-М створює зварювальні апарати з мінімальним рівнем енергоспоживання. Завдяки арсеналу їх опцій можна контролювати граничну силу струму на старті роботи і протягом усього трудового процесу. Функція захисту від короткого замикання робить процес їх використання максимально безпечним.
Об'єктивно список переваг зварювального обладнання Дніпро-М можна продовжувати і продовжувати: розробники докладають максимум зусиль, щоб продукція по праву називалася якісної і надійної. Гарне співвідношення ціни і якості привертає увагу потенційних споживачів, а виробнича і технічна політика «Дніпро-М» сприяє появі нових корисних розробок.