Область пошуку:
Статті компаній

Опалубка для фундаменту з ламінованої фанери. Дніпро

14.01.2015

Опалубка для фундаменту з ламінованої фанери.

Хотя б раз у житті кожен замислювався, як було б здорово побудувати свій будинок. Деякі вживають у цьому напрямку певні кроки.

Для тих, хто зайнявся будівництвом самостійно і призначена ця стаття.

Начинается зведення будинку з заливки фундаменту. Формою , для бетонної суміші та арматури служить # опалубка
Обеспечить відповідність геометричних розмірів заливки її проектному значенню може облаштування опалубки з фанери.


Виды опалубки.

Опалубка для фундаменту з фанери може бути двох видів:

- # с'емная_опалубка з фанери. При будівництві приватного будинку використовується наймана дрібно - щитова опалубка. Особливість цієї конструкції полягає в тому , що її можна легко змонтувати і розібрати . Зробити практично будь-яку конфігурацію фундаменту. Крім того, така опалубка є тимчасовою і тому не висуває особливих вимог до довговічності. Таким чином, для її облаштування можуть бути використані недорогі матеріали , що не відрізняються підвищеною міцністю.

- не знімається опалубка з фанери. Така опалубка не знімається і залишається в місці заливки протягом усього терміну експлуатації будинку .


Вне Залежно від виду монтується матеріал безпосередньо в місці використання.


Устройство опалубки з фанери реалізується в кілька етапів.

1. Конструкція опалубки з фанери

Выбор конструкції - знімна або постійна залежить від типу грунту , в якому облаштовується # фундамент .

2. Вибір і підготовка фанери

Для облаштування опалубки використовується ламінована фанера. Переважно використовувати фанеру товщиною 21мм. Завдяки таким властивостям як вологостійкість , легкість , міцність, невисока вартість, # фанера_ламінірованная отримала широке поширення в будівництві. А низька оборотність фанери для опалубки обумовила використання цього матеріалу в приватному будівництві при створенні дрібно -щитових знімних конструкцій .

Чтобы застосовувана фанера в повному обсязі виконувала своє призначення, її торці оброблені водостійким клеєм. Це забезпечує захист матеріалу від розшарування листів шпону .
Учитывая те, що конструкція знімна , а бетон може налипнути на поверхню фанери - перед експлуатацією їх можна змастити спеціальним розчином .


3. Установка фанерних щитів

Выкапывают траншею потрібної висоти і ширини. На підготовлену і утрамбовану піщану подушку на дні траншеї встановлюють фанерні щити опалубки. Між собою вони збиваються цвяхами. Причому капелюшки цвяхів повинні розташовуватися з внутрішнього боку. Це потрібно для того, щоб цвяхи не забетоновані і залишилася можливість зняти щити. При облаштуванні важливо не допустити появи щілин , через які може витікати # бетон .

Поскольку бетон важкий і буде напирати на стінки опалубки, їх потрібно укріпити. Робиться це в такий спосіб - на відстані близько метра і з таким же кроком встановлюються кілки. До них , за допомогою розкосів , кріпляться щити.
Между собою щити скріплюються із застосуванням перемичок. Відстань між якими становить півметра. Цей прийом дозволить уникнути « складання » фанерних щитів всередину конструкції .
Высота конструкції не обмежена .

Особых тонкощів, як зробити опалубку з фанери не знімається, немає. Адже зовнішня частина такої опалубки - фанерні щити, які фіксують листи пінополістиролу в необхідному з точки зору геометрії фундаменту положенні. Надалі каркас знімуть, а пінополістирол разом з бетоном послужить підставою для будівництва будинку.

В практиці будівництва може бути облаштована опалубка з фанери для стін або сходових маршів. Таким чином, може бути залито і житлова будівля і, наприклад , басейн.

Заключение:

Надеемся, що представлена ​​тут інструкція нагоді вам в будівництві. А виготовлення опалубки з фанери виявиться на практиці не таким складним, як ви собі уявляли.