Область пошуку:
Статті компаній

Технологія Fibre Force в Системах облицювання Ceresit Дніпро

11.06.2018
Сьогодні облицювання - це традиційний вид обробки будинків, квартир і офісних приміщень. І для того, щоб оздоблювальні роботи були виконані якісно, ​​необхідні відповідні матеріали. Якості і структура суміші залежить наскільки рівно ляже плитка, яка буде усадка. Це впливає на термін служби готової конструкції, її стійкість до тріщин, перепадів температур і зносу.
Для того щоб підібрати оптимальний варіант облицювальної суміші, необхідно визначити вид виконуваних робіт, а також вивчити сучасне різноманітність клейових сумішей.
Компанія Ceresit випускає великий асортимент клейових сумішей для плитки, а недавно почала використовувати для деяких сумішей технологію Fibre Force, яка покращує їх властивості.
Що таке волокна Fibre Force?
Технологія Fibre Force заснована на використанні мікроволокон, завдяки яким забезпечується посилена міцність і еластичність матеріалу.
Мікроволокна в складі клею для плитки створюють армовану зону, яка формує надійне зчеплення з плиткою і зберігає полімерну матрицю складу в довгостроковій перспективі.
В даний час технологія Fibre Force використовується в сумішах СМ16, СМ17 і СМ117.
Основні переваги сумішей з мікроволокнами:
підвищується еластичність;
волого-і холодостійкість;
підвищують міцність і зносостійкість;
висока стійкість до усадки;
зміцнюють конструкцію.
Саме завдяки застосуванню Fibre Force суміші підходять для застосування при укладанні плитки для підлоги, для стін, а також для «теплої підлоги», облицювання каміна, балкона, терас та ін.
Ceresit - будуйте на основі професійних рішень.