Область пошуку:
Статті компаній

Вибір додаткової системи опалення для нової квартири Дніпро

02.11.2017

Ви зробили влітку ремонт, а тепер прийшла осінь і вдома не так вже й тепло? Зима близько і ви задумалися, що робити? Ми розповімо вам про варіанти додаткового опалення, які захистять вас від холоду.

У будівельні компанії найчастіше звертаються навесні, щоб встигнути виконати косметичний або капітальний ремонт за літній період. Але замовляючи ремонт квартир або приватних будинків, влітку мало хто замислюється про додаткову системі опалення.

А даремно, в багатьох квартирах основної системи опалення недостатньо, і потрібно продумати додаткову. У квартирі, звичайно, неможливо встановити економічний твердопаливний котел, тому доводиться вибирати між теплою підлогою, електричним обігрівачем або автономним газовим опаленням.

Сильні і слабкі сторони електричних обігрівачів

Головне достоїнство електричних обігрівачів в тому, що вони відрізняються компактністю і безшумною роботою. На ринку представлені дійсно якісні моделі, які споживають не більше 1,8-2 кВт⋅ч.

 

 

 

До інших плюсів таких систем можна віднести:

можливість підключення таймера;

підтримання стабільної температури в приміщенні;

захист від перепадів напруги, а також вологи;

доступну ціну і високий ККД.

До мінусів таких систем варто віднести повільне прогрівання приміщень і те, що після виключення обігрівача кімната через 1-1,5 години знову стає холодною. Що стосується підлогових кондиціонерів і масляних пристроїв, багато з них споживають багато електроенергії, що потім б'є по гаманцю. Виняток - інфрачервоні обігрівачі UFO, які користуються величезною популярністю на українському ринку.

Автономна газова система опалення

 

 

 

Опалення газом має безліч переваг, якщо порівнювати з електричними обігрівачами:

дуже високий ККД;

рівномірний прогрів у всіх кімнатах, в той час як обігрівачів доведеться купувати декілька;

система практично «вічна»: вона може прослужити своїм власникам більше 50 років (в залежності від типу обладнання);

використовувати систему дуже просто;

практично не потребує обслуговування;

працює безшумно.

Але і мінусів у такої системи чимало, що пов'язано з високою ціною на скраплений газ і тим, що перед початком монтажу котла доведеться отримати дозвіл. Останнє представники комунальних служб можуть і не дати, адже відключення однієї з квартир від центральної системи опалення тягне за собою зниження якості роботи системи в усьому будинку.

Тепла підлога

Тепла підлога - незвичний для нашої країни вид опалення квартири, який поєднує кращі характеристики електричних обігрівачів і газових котлів. Така підлога монтують під час капітального ремонту, після чого він протягом більш ніж 30 років успішно прогріває квартиру.

 

 

 

Найпопулярнішим видом таких підлог є водяний і кабельний, хоча існують ще плівкові підлоги, що нагрівають не повітря, а предмети і тонкі термомати. За якістю обігріву теплі підлоги лідирують. Також вони відрізняються такими плюсами:

власник квартири, в якій є тепла підлога, економить до 60% на опаленні;

непомітні;

приміщення прогрівається рівномірно, а підлогове покриття залишається теплим;

не сушать повітря;

коштують не дуже дорого.

Варто зауважити, що тепла підлога - це допоміжне опалення, яке, на жаль, ніколи не замінить класичні батареї. Також для монтажу теплої підлоги потрібно отримувати дозвіл, а пристрій таких підлог пов'язане з тривалим ремонтом.

Але якщо ви вирішите встановити таку систему, то фахівці компанії «ОріонСтрой» швидко виконають монтаж системи і наступні ремонтні роботи.

підводимо підсумки

В умовах невеликої міської квартири оптимально використовувати або електричні обігрівачі, або теплі інфрачервоні або водяні підлоги. А ось установка автономної газової системи пов'язана з серйозними труднощами: адже подорож по різних інстанціях і прийом будинку комісій може вивести з себе самого спокійну людину. Але якщо ваша квартира має площу понад 70 кв. м, то це того варте: адже в цьому випадку опалення газом найвигідніше.