Область пошуку:
Статті компаній

Як вибрати металочерепицю - що важливо знати? Ділимося порадами і секретами виробників. Дніпро

30.11.2017

На сьогоднішній день вибрати матеріал для даху не так то й легко - багато виробників, багато різних рішень. Ознайомитися з великим асортиментом і як то кажуть «помацати руками» різні покрівельні матеріали, ви можете в нашому шоурумі магазину Domoz.com.ua за адресою: м Київ, Софіївська Борщагівка, вул. Київська 66

Також Ви маєте можливість онлайн купити металочерепицю в інтернет-магазині domoz.com.ua

Що таке металочерепиця і як вона виготовляється?

Склад: У 95% виробників складається з оцинкованої сталі покритої плівкою поліестер і грунтовки, для більш зручного транспортування сталь змотують в так звану «Бухту». В середньому вага такої бухти 3-5тонн. Товщина стали залежить від виробника, приклад: у Китаю в основному 0.37мм, 0.4мм 0.45мм. У словака (Словаччина) 0.45, у Німецького або Польського заводу Арселор Мітл (arcelormittal) 0.45мм і 0.5мм. За роки роботи ми виявили тенденцію на ринку покрівельних матеріалів, що кожен рік виходить новий виробник сталі і у кожного свої стандарти.

Виготовлення: «Бухту» з металом встановлюють в верстат. Перша стадія верстата - вирівняти лист. Друга стадія верстата - видавлює хвилю металочерепиці під пресом спеціальним «кліше», яке і створює дизайн. Третя стадія - ріже довжину а далі йде упаковка - цю велику пачку листів загорнутий в плівку і вона буде чекати відвантаження.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ

1) Чим більше цинку в металочерепиці, тим довше вона буде служити, але це не означає, що вона не втратить візуальну красу - цинк впливає тільки на іржу.

2) На думку колективу DOMOZ, не варто укладати металочерепицю на старий дах не змінюючи обрешітку, так як вона не любить нерівності в латах, і ви будете незадоволені результатом однозначно! Тому, якщо вирішите робити ремонт або реконструкцію старого будинку і міняти дах, наприклад, демонтаж шиферу і укладку металочерепиці - краще докупити дерево на обрешітку, вона не так багато грошей коштує щоб на ній економити, і ви будете дуже задоволені новим дахом!

3) Ширина металочерепиці 1200мм залежить від хвилі черепиці (стандарт майже у всіх виробників свій, але наближений до 1200мм). Металочерепицю роблять з бухти, стандартний розмір гладкого листа 1250мм в бухті. При тиску кліше на метал в момент його виготовлення створюється форма металочерепиці, яка і забирає на себе в ширині в середньому 50мм (буває більше, залежить від форми)

4) Жоден завод не ріже металочерепицю в ширину або навскіс, тільки в довжину! Причина тому - недоцільність, так як в момент вимірів при великих довжинах є похибки дерева. Структура дерева з часом змінюється в таких параметрах як товщина і рівність. Порізавши метал точно під кут ухилу вашого коника і інших варіантів нестандартного різу, з моменту замовлення до моменту укладання дерево зможе покрутитися на стільки що будуть дірки, для цього кути метала ріжуть на об'єкті.

5) Не бажано застосовувати болгарку або зварювальний апарат при укладанні металочерепиці. Навіть найбільш умілими руками, ви порушите структуру металу в місці розрізу або зварювання, і відповідно термін служби ділянки може скоротитися. Краще застосовувати ножиці по металу, ножиці для металочерепиці, а для з'єднання швів алюмінієві заклепки.

6) Ходити по металочерепиці бажано тільки якщо метал не тонше 0,5 мм. Щоб не погнути метал краще довірити це професійному покрівельникові. Особливо актуально коли ви хочете встановити різне устаткування, таке як сонячні колектори або сонячніше панелі, батареї, антени.

З 2018 року наша компанія DOMOZ розпочинає продаж сонячних станцій з підключенням під зелений тариф і при покупці покрівельних матеріалів даємо приємний бонус.

ПЕРЕВАГИ металочерепиця

Це дешевий матеріал з швидким монтажем, завдяки різновиди хвиль і квітів добре імітує більшість матеріалів, а саме таких як керамічна черепиця різних брендів (Браас, Робен, Тондах, АВС, Креатон, Маргон і т.д.), сланцевих черепиці.

 Унікальність металочерепиці в тому, що кожен рік виходить новий верстат зі своєю хвилею, тому цей матеріал не втратить попит на найближче десятиліття.

ПРО ЩО МОВЧАТЬ ВИРОБНИКИ

В основному всі заводи замовчують інформацію про те, що чим старіше обладнання, тим більше видно шов по довжині металочерепиці, а так як у металочерепиці немає стандартизації, ви не зможете зробити рекламацію з даної проблеми.

Є злісні продавці покрівельних матеріалів, які обманюють людей при продажу покрівлі, наприклад: Кажуть, що буде 0,5 мм сталь, а привозять на об'єкт 0.45мм або 0.4мм.

Були випадки, коли покупець оплачує гроші за Німеччину, а йому привозять Китай з підробленою маркуванням. Наша команда дає позмінну гарантію на те, що ми привеземо метал відповідно до замовлення покупця. Так само ми НЕ рекомендуємо купувати металочерепицю не побачивши зразок самого металу, так як коли до вас приїде дах ви не зможете упевнитися в тому, що вам привезли саме той метал, за який ви заплатили.

ПІДБИВАЄМО ПІДСУМКИ

Якщо ви не хочете морочитися з вибором металочерепиці, ви можете звернутися до нашого котеджного ательє DOMOZ і наша команда зможе професійно підібрати вам покрівельний матеріал.